Wrocław 14 Wrzesień 2019

Wrześniowa educja Seminarium Akademii Tatuażu, cieszyła się ogromnym zainteresowaniem! W lipcu wszystkie bilety zostały wyprzedane. Ponad 70 artystów szkoliło się na całodniowym seminarium prowadzonym przez topowych artystów w swojej dziedzinie.

11:00-13:00

Tofi wykona jeden projekt, który również wytatuuje. Jeden z najbardziej znanych polskich tatuatorów na świecie. Nagradzany na licznych międzynarodowych konwencjach m.in. w Paryżu, Berlinie, Rzymie czy Brukesli. Wielokrotnie zasiadał w jury na polskich i zagranicznych imprezach. Przygodę z tatuażem rozpoczął w 2001 roku, a 10 lat temu otworzył swoje autorskie studio Ink-Ognito.

Całość pracy od projektowania po tatuowanie została nagrana na video, gdzie uczestnicy zobaczyli technikę oraz detale pracy. W oparciu o nagranie opowiedział o swojej pracy.

13:30-15:30

Uczestnicy wysłuchali prelekcji Karola Rybakowskiego, który opowiedział o swoim stylu i technice oraz detalach pracy na podstawie nagrania. Powstało ono podczas tatuowania projektu przygotowany przez Tofiego, któremu Karol nadał swojego unikatowego charakteru.

16:00-18:00

Nikson również wytatuował projekt przygotowany przez Tofiego nadając mu swojego unikatowego charakteru. Całość pracy od projektowania po tatuowanie została nagrana na video. Podczas seminarium na podstawie nagrania. Nikson opowiedział o technikach oraz detalach w swojej pracy.

18:00

Po seminarium przenieśmy się na Barkę Tumską, gdzie z pięknym widokiem na Ostrów Tumski uczestnicy integrowali się przy drinkach i grillu.

Muzykę z winyli zapewnił DJ Slovik, a pyszny poncz zapełnił Bulleit.

Facebook Comments

Zapisz się na wydarzenie

Dołącz do nas na Facebooku

Najnowsze wpisy