Regulamin konferencji

1. Organizatorem jest Loveink Paweł Bubiak, ul. Inżynierska 43/4, 53-228 Wrocław
2. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany wykładowcy bez podania przyczyny.
3. Aby wziąć udział w Seminarium Tatuatorskie Wrocław 2019 należy spełnić poniższe wymagania:
– Zakupić bilet poprzez stronę www.akademiatatuazu.pl
– od otrzymania maila zwrotnego wpłacić w ciągu 3 dni roboczych na wskazane konto kwotę podaną w mailu zwrotnym
4. Cena zawiera wejściówkę na Seminarium Tatuatorskie Wrocław 2019, poczęstunek w trakcie trwania seminarium (napoje i przekąski, zestaw kosmetyków do tatuażu marki Loveink oraz wejście na AfterParty (z grillem oraz ponczem).
5. Bilet na AfterParty można kupić tylko dla jednej osoby towarzyszącej. Jest to jedynie możliwe po zakupie biletu na Seminarium Tatuatorskie Wrocław 2019.
6. Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zaksięgowanej wpłaty na wskazane konto bankowe.
7. W przypadku rezygnacji z udziału nie przysługuje zwrot wpłaconych środków.
8. Udział w Seminarium Tatuatorskim można zbyć na rzecz osoby trzeciej po wcześniejszej akceptacji organizatora.
9. W przypadku wystąpienia okoliczności powodujących konieczność zmiany terminu albo odwołania seminarium, spowodowanych zdarzeniami, których nie można było przewidzieć, Organizator poinformuje uczestników o odwołaniu seminarium albo o zmianie terminu konferencji. Nowy termin  zostanie podany do wiadomości z odpowiednim wyprzedzeniem. W razie rezygnacji z uczestnictwa, w zaproponowanym nowym terminie, organizator zobowiązuje się jedynie do zwrotu wpłaconej kwoty w ciągu 3 dni roboczych na podane konto.
10. Wykłady są objęte prawami autorskimi (Prawo autorskie (ustawa z 4 lutego 1994 r.), Ustawa z dnia 10 lipca 1952 r. o prawie autorskim, Prawo autorskie (ustawa z 29 marca 1926 r.), Powszechna konwencja, Konwencja berneńska, Akt paryski, Traktat organizacji własności intelektualnej).
11. Zabrania się używania podczas Seminarium urządzeń rejestrujących dźwięk oraz głos
12. Zabrania się rozpowszechniania treści udostępnionych podczas seminarium osobom trzecim z wyłączeniem możliwości korzystania przez Uczestnika z powyższych materiałów w celach prywatnych.

Zapisz się na wydarzenie

Dołącz do nas na Facebooku

Najnowsze wpisy