Łódź 3-4 LISTOPAD 2018

Pierwsza edycja Akademii Tatuażu już za nami! Obyła się 3 i 4 listopada podczas Łódzkiej edycji Tattoo Days. Podczas dwóch dni Konferencji uczestnicy wzieli udział w warsztatach i prelekcjach.

DZIEŃ 1 – sobota 3 listopada 2018
9.00-12.00
RYSUNEK ODRĘCZNY
Prowadzący: Kursy Pencil
Pencil to pracownia rysunku i malarstw. Z pomocą prowadzących z pracowni Pencil uczestnicy doskonalili swój warsztat w zakresie perspektywy i kompozycji.


12.30-19.00
TATUAŻ CZARNO-SZARY
Prowadzący: Piotr Cwiek tattooist
Jego przygoda z tatuowaniem trwa już kilka dobrych lat, najpierw w Anglii później w rybnickim Ink-ognito a następnie w krakowskim Kulcie. Obecnie jest właścicielem własnego studio w Wadowicach o nazwie Strefa dobrego dziarania
W swoich pracach łączy lekki cieniowany realistyczny tatuaż, z barwami turkusu i morskich odcieni zieleni, co w rezultacie nadaje im bardziej przejrzysta oraz przestrzenna formę.

W trakcie seminarium opowiedział o wypracowywanych przez lata metodach pracy z klientem. Od pomysłu, przez projektowanie, aż po wykonanie wzoru.

DZIEŃ 2

9.30-12.00
SOCIAL MEDIA DLA TATUATORÓW
Prowadzący: Dagmara Pakulska
„Jestem marketerem, szkoleniowcem i wykładowcą akademickim z kilkuletnim doświadczeniem w branży.
Z zawodu oraz z pasji tworzę strategie marketingowe zarówno dla marek lokalnych, jak i ogólnopolskich. Od pięciu lat dzielę się wiedzą w ramach licznych konferencji i szkoleń, jak również na czołowych polskich uczelniach 🎓: AGH, WSE, WSIZ oraz UŁ. W moim portfolio szkoleniowym znajdują się m.in. takie marki jak Idea Hub, Idea Bank, ŁKS czy TVN”

W trakcie warsztatu Dagmara opowiedziała jak budować zasięgi organiczne na Facebooku oraz wyjaśni jak wycisnąć max z Instagrama.

12.30-18.00
TATUAŻ KOLOROWY
Prowadzący: Candy Ink

„Tatuowaniem zajmuje się od ponad 5 lat. Pracuje w swoim prywatnym studio Ink.fluence we Wrocławiu. Staram się wyznaczać własną ścieżkę w tatuowaniu bazując głównie na stylu neotradycyjnym, który systematycznie wzbogacam o nowe techniki, elementy, tematykę. Inspiracje czerpię nie tylko od innych artystów tatuażu, ale również z architektury, rzeźby, malarstwa i natury. Obecnie skupiam się na świadomym kreowaniu swoich prac, wzbogacając je o zdobytą i ciągle zdobywaną wiedzę, począwszy od czasów antycznych, kolebki kultury i sztuki, aż po czasy współczesne. Częste podróże związane z zagranicznymi guest spotami znacząco wpływają na poszerzanie moich horyzontów. Gościnne występy w Ink.fulence, rozmowy, spotkania również przyczyniają się do ciągłego i nieprzerwanego rozwoju, który ma odzwierciedlenie w mojej twórczości. Podczas trwa seminarium przedstawię Wam jak wygląda praca z tatuażem kolorowym na obecnym etapie mojego rozwoju. W trakcie wykonywania tatuażu z przyjemnością odpowiem na wszystkie Wasze pytania związane z realizacją wzoru i tematem spotkania. Do zobaczenia!”

Facebook Comments

Zapisz się na wydarzenie

Dołącz do nas na Facebooku

Najnowsze wpisy